Városunk

40 éves a Csornai Napközi Otthonos Óvoda

Az ünnepségen dr. Bónáné dr. Németh Katalin, Csorna Város polgármestere elmondta, hogy az óvoda a gyerekeknek egy olyan otthonpótló környezet, ahol kedvére játszhat, mozoghat, énekelhet, kötött és kötetlen játékos foglalkozáson vehet részt és játszva, észrevétlenül tanulhatja a mindennapi viselkedési szokásokat és magát az életet, ahol elfogadó, megértő, támogató szeretet veszi körül. Köszönetet mondott az óvónénik és dadusok óvó, féltő szeretetének, áldozatos és türelmes munkájának, személyes példamutatásának. Köszöntőt mondott Dénes Sándorné, egykori óvodavezető is, aki elmesélte az óvoda nehézkes indulását, majd sikeres működését. A szót Póczik Tamásné, a jelenlegi óvodavezető vett át, aki többek között elmondta, hogy Ő is az -akkori Bóbita óvoda- óvodapedagógus képzésén vett részt. Véleménye szerint a „jövőt tartjuk a kezünkben a gyermekek nevelése által”.

Közadatkereső

Webkamera