Városunk

Megrendezésre került a Rábaközi Nyugdíjasok VI. Kulturális Seregszemléje Csornán.

A rendezvényen az idei esztendőben is igen szép számmal jelentek meg és külön öröm, hogy számos olyan vendég volt, akikkel már többször is találkozhattunk. Polgármester asszony a köszöntőjében elmondta, hogy hét évvel ezelőtt, amikor ennek a rendezvénynek az ötlete megszületett, csak remélni merte, hogy hagyományt teremtünk. A reményünk valóra vált – folytatta – mivel a már megyeszerte ismert eseményt az idei évben 27 csoport tisztelte meg részvételével.

Köszönet az Írisz Nyugdíjas Egyesületnek, hogy szívügyének tekinti ezen rendezvény megszervezését és hogy részesei lehetünk mindazon érzéseknek, melyek a jelenlévő szépkorúakból sugárzott.

A színvonalas produkciók, mint midig, idén is lenyűgöztek bennünket! „A csengő dallamok és hangulatos jelenetek feledtetik a mindennapok kisebb-nagyobb gondjait, felderítik a lelket és vidámítják szívünket!” zárta sorait dr. Bónáné dr. Németh Katalin Csorna város polgármestere.

Jövőre találkozunk!

Közadatkereső